Graydon

U wilt

Optimale kwaliteit van uw eigen adresbestanden. Adressen die kloppen, gegevens optimaal verwerkt zodat u al uw klanten weer kent. Uw adressen ontdubbelen en verrijken met de laatst bekende gegevens. Uw doelgroepen selecteren en specificeren zodanig dat uw investering meer rendement oplevert. En u wilt ondersteund worden met raad en daad. Zeker als het gaat om de bescherming van de consument, uw klant.

Ons aanbod

Communicatie Data Diensten Nederland (CDDN) weet wat u van uw adressen wilt weten. Met CompLead, de marktplaats voor marketeers, valideert en verrijkt u op elk moment uw adresbestanden. QualiData is een uniek platform waarin organisaties hun kennis over hun adressen delen met uw kennis. Samenwerken om er voor te zorgen dat u uw klanten behoudt en vooral terugvindt. Want bestaande klanten zijn waardevol genoeg om te zeggen: “Kijk… zo ken ik je weer!”

Uw adres

Inderdaad, het gaat allemaal om uw adresgegevens. U als consument. CDDN is zich bewust van haar maatschappelijke verantwoordelijkheid en het is ons belang om die gegevens, uw gegevens dus, correct te hebben. Daarom heeft CDDN initiatieven ontwikkeld (met een aantal branche organisaties), zoals het Infotonen Register, Afmelden.info en Wie Is Er Benaderd?. Deze initiatieven hebben tot doel dat klanten en relaties op een correcte wijze worden benaderd. Dat scheelt u een hoop irritatie.

Uw mening

Nieuws

Opta wijst bezwaar af

door
ANP
| 06 jan 2012

Telecomtoezichthouder Opta heeft het bezwaar van het bedrijf Sell-it tegen een boete van 15.000 euro voor het niet naleven van telemarketingregels, ongegrond verklaard.

Tegen de beslissing kan nog beroep worden ingediend bij de rechter. Sell-it liet callcenters ruim 1.500 mensen bellen om een hotelgoldcard te verkopen. Deze mensen hadden zich ingeschreven in het Bel-me-niet-register. Een deel van de consumenten gaf tijdens het telefoontje aan graag nogmaals opgenomen te worden in het register. Ook dit verzoek werd niet nageleefd. De telecomwaakhond begon een onderzoek naar Sell-it, omdat zij via ConsuWijzer klachten binnenkreeg over het bedrijf.

Telemarketeers zijn verplicht om tijdens een gesprek te vragen of zij de consument mogen blijven bellen namens het bedrijf. Daarnaast moet de consument tijdens een telefoongesprek altijd op het Bel-me-niet-register worden gewezen.

Bron: ANP

Evenementen

21 februari 2012: CDDN summit - Data-invoer
24-25 april 2012: Marketingdagen
12 juni 2012: CDDN summit - CompLead en Jubileumfeest
13-14 juni 2012: MARCOM
Q3 2012: CDDN summit - Privacy
Q4 2012: CDDN summit - Onderhoud